Kredyty dla Firm

Podążanie za zmieniającym się rynkiem wymaga od przedsiębiorców ciągłych inwestycji w firmę. Najpopularniejszą formą finansowania inwestycji, poprawy kondycji finansowej firmy czy rozkręcenia biznesu są pożyczki dla firm. Coraz łatwiej dostępne, na różne cele związane z prowadzeniem firmy, na wysokie kwoty i rozłożone na dogodne raty. Wybór nie jest łatwy, ale nasi eksperci pomogą dobrać optymalne rozwiązanie

Przedsiębiorcy mają do wyboru różne formy finansowania działalności gospodarczej. Po pożyczkę mogą pójść nie tylko do banku, ale i firmy pozabankowej bądź do prywatnego inwestora

Kredyty samochodowe i leasing

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kredyt samochodowy lub leasing z przeznaczeniem na zakup różnych pojazdów jak samochód osobowy lub ciężarowy, traktor, motocykl czy skuter.

Posiadamy szeroką ofertę kredytów oraz leasingów,i przedstawimy najlepszą propozycję na zakup wymarzonego auta. Z kredytu można sfinansować zakup nowych jak i używanych samochodów. Przedstawimy Państwu oferty kilku banków, aby można było porównać oferty i zdecydować się na najlepszy kredyt na samochód według Państwa potrzeb.

W wielu przypadkach banki nie wymagają wkładu własnego, opłat wstępnych i zaświadczeń o dochodach, a w przypadku kredytu samochodowego dla firm nie wymagają zaświadczeń z ZUS czy Urzędu Skarbowego.

Napisz do nas