Kredyty inwestycyjne dla firm

Kredyty inwestycyjne dla firm

Nie od dziś wiadomo, że rozwój jest procesem ciągłym, który nie ma konkretnie zdefiniowanej daty końcowej. Jeśli chcemy, aby prowadzone przez nas przedsiębiorstwo stale szło do przodu, nie możemy pozwolić sobie na zbyt długie przystanki. Taki stan rzeczy grozi bowiem stagnacją, która momentalnie przełoży się na pozycję rynkową firmy. Nie jest też jednak tajemnicą, że dbanie o właściwie ukierunkowany rozwój wiąże się często z kosztownymi inwestycjami. Gdy myślimy o zorganizowaniu takich dodatkowych funduszy, na myśl przychodzi nam hasło kredyt inwestycyjny. Czym jest, w jakich sytuacjach można się o niego ubiegać i jak wybrać odpowiednią ofertę?

czytaj więcej
Ubezpieczenia na życie i zdrowie – dlaczego warto w nie inwestować?

Ubezpieczenia na życie i zdrowie – dlaczego warto w nie inwestować?

Choroba, wypadek, śmierć – przykładowe słowa, których bez cienia wątpliwości obawia się każde z nas. Życie nie zawsze jest usłane wyłącznie różami i problemy – mniejsze lub większe – dotykają w zasadzie wszystkich. Gdy przychodzi trudniejszy czas, warto być na tę sytuację odpowiednio przygotowanym. Co możesz zrobić, aby właściwie zabezpieczyć siebie oraz swoich bliskich? Już tłumaczymy.

czytaj więcej
Co dzieje się z kredytem po rozwodzie?

Co dzieje się z kredytem po rozwodzie?

Mówi się żartobliwie, że kredyt to umowa, która łączy dwoje ludzi bardziej niż małżeństwo. I wygląda na to, że w tym powiedzeniu kryje się całkiem spore ziarno prawdy. Co dzieje się w sytuacji, gdy poślubiona para decyduje się przedwcześnie zakończyć związek małżeński i robi to przed spłaceniem wspólnego kredytu na mieszkanie? Postanowiliśmy to sprawdzić.

czytaj więcej
Kredyt na mieszkanie – w Szczecinie i nie tylko!

Kredyt na mieszkanie – w Szczecinie i nie tylko!

Duża i słoneczna kuchnia? A może przestronny taras idealny na wspólną kawę z grupą przyjaciół? To tylko nieliczne z korzyści, które możesz uzyskać biorąc kredyt hipoteczny. Większość z nas przez większość swojego młodego życia dąży do tego, aby kiedyś zamieszkać w swoim własnym, idealnym mieszkaniu czy też domu. Potrzeby mieszkaniowe stale towarzyszą nie tylko młodym ludziom. Ilu z nas zapragnęło przenieść się z mieszkania w centrum miasta (np. Szczecina :)) i zamieszkać w domku, z dala od ulicznego zgiełku?

czytaj więcej
Kredyt dla firm – czy warto?

Kredyt dla firm – czy warto?

Z pewnością nadal znaczna część społeczeństwa o kredycie myśli wyłącznie w kategorii “długu do spłacenia”. Oczywiście, nie należy negować tego sposobu rozumowania w całości, bowiem faktem jest, że biorąc kredyt jesteś zobowiązany do jego spłaty. Nie zapominaj jednak, że – podobnie jak bank – jesteś częściowym beneficjentem tego układu. Otrzymujesz znaczne środki, których bez pomocy zewnętrznej instytucji finansowej, najprawdopodobniej nie byłbyś w stanie zgromadzić na dany moment. Na rynku, można wyróżnić wiele rodzajów kredytu, jako produktu finansowego.
Z momentalnego przypływu środków mogą skorzystać osoby fizyczne, prawne oraz pozostałe jednostki. Przydatność usług kredytowych odczuwają szczególnie przedsiębiorcy. Dlaczego?

czytaj więcej
Kredyt hipoteczny – krok po kroku

Kredyt hipoteczny – krok po kroku

Przepiękny domek z ogrodem na przedmieściach, czy mieszkanie w jednym z najbardziej prestiżowych wieżowców, w samym centrum miasta? Czy to właśnie jedno z Twoich marzeń, które przez brak wystarczającej ilości pieniędzy wydaje Ci się odległe i nierealne? Wcale nie musi to być tak niemożliwe, na jakie wygląda. Kredyt hipoteczny pomógł niejednemu zostać właścicielem wymarzonej nieruchomości. Tylko jak to właściwie wygląda i jak możesz uzyskać kredyt hipoteczny?

czytaj więcej

Napisz do nas