Kredyty hipoteczne

Jeśli planujesz zakup mieszkania, domu lub rozpoczęcie jego budowy, prawdopodobnie będziesz potrzebować finansowania tego przedsięwzięcia. Jako doradca kredytowy i finansowy w Szczecinie od kredytów hipotecznych, specjalizuję się w pozyskiwaniu środków na zakup nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego (od dewelopera) jak i wtórnego. Pomagam bezpłatnie przejść przez procedury bankowe, przeanalizować zdolność kredytową , wskazuję optymalne rozwiązania i uczestniczę w procesie kompletowania niezbędnych dokumentów . Pomagam Tobie przez cały czas , od złożenia wniosku do momentu pozyskania środków na finansowanie Twojej nieruchomości .

Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy sfinansuje Twoje potrzeby

Decyzja w kilka dni,
jeżeli tego chcesz

W jasny sposób
przeprowadzimy Cię
przez gąszcz
dokumentów

Każdą sprawę
traktujemy
indywidualnie

koszty kredytu
hipotecznego to
identyczne
jak w Banku

Atrakcyjne
oprocentowanie i
marża

Prowizja od 0%

Wszystkie banki w
jednym miejscu

Każdy wniosek
rozpatrywany
indywidualnie

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy jest to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiej pożyczki na dowolny cel. Jako Doradca Kredytowy i Finansowy pomogę Ci znaleźć kredyt maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i wspólnie z Tobą dobiorę najdogodniejsze oprocentowanie i czas spłaty kredytu.

Atrakcyjne
oprocentowanie

– nawet 0%!

Kwota kredytu może
wynosić nawet
300 000 zł

Okres kredytowania
to nawet 144
miesięcy

Ekspresowa decyzja
kredytowa

– nawet w 5 minut

Bez zbędnych
zabezpieczeń

Minimum
formalności

Możliwość
przeznaczenia środków
na dowolny cel

Kredyt hipoteczny w Szczecinie

Nie musisz dłużej marzyć o swoim własnym mieszkaniu w Szczecinie. Pomogę zmienić Twoje marzenia na realnie osiągalny cel. Większość z nas poszukuje idealnego m2, by w spokoju cieszyć się codziennością. Nie ma znaczenia czy pragniesz nowego mieszkania, domu czy też chcesz powiększyć obecny metraż, w którym mieszkasz. Uzyskam dla Ciebie najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, który w stu procentach będzie odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom. Dzięki mojej pomocy, eksperta kredytowego ( dawniej doradca finansowy lub doradca kredytowy), zrealizujesz wybrany przez Ciebie cel mieszkaniowy i będziesz mógł korzystać z uroków mieszkania w Szczecinie. Świadczona przeze mnie obsługa, jest w pełni bezpłatna.

Dostęp do wielu ofert kredytowych z różnych banków sprawia, że jestem w stanie dopasować wysokość kredytu i jego raty, indywidualnie do Twoich oczekiwań i możliwości. Przeprowadzę Cię przez cały proces formalny, od inicjacji, tj. złożenia wniosku, po uzyskanie stosownej decyzji kredytowej. Dysponując możliwościami negocjacyjnymi, zapewniam moim klientom atrakcyjne oprocentowanie oraz marżę. Załatwiam kwestie związane z zawiłą dokumentacją bankową, która niejednokrotnie jest niejasna dla osoby, która nie specjalizuje się w tej dziedzinie.

Kredyt hipoteczny to doskonała usługa finansowa, która umożliwi Ci uzyskanie dodatkowych, dużych środków w niedługim czasie. Niejednokrotnie decyzja o zakupie bądź budowie własnego domu, jest odroczona w czasie z powodu braków finansowych. Staram się uświadamiać klientów, że właściwie dobrany kredyt hipoteczny, umożliwia szybkie zrealizowanie bieżących potrzeb mieszkaniowych.
Jeśli Mieszkasz w Szczecinie lub okolicach i potrzebujesz kredytu hipotecznego zapraszam do kontaktu

Dodatkowo, jako doradca kredytowy i finansowy oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego na dowolny cel konsumpcyjny. Jeśli posiadasz jakiekolwiek inne plany, do których realizacji potrzebujesz zastrzyku gotówki – zgłoś się do mnie.

Swoją działalność prowadzę w Szczecinie oraz – szczególnie – na obszarze województwa zachodniopomorskiego. To właśnie tutaj na co dzień, jako doradca kredytowy i finansowy, przechodzę wraz z moimi klientami przez skomplikowane procesy kredytowe. Zapraszam Cię na spotkanie. Jeśli jednak mieszkasz poza Szczecinem lub w ogóle, poza województwem zachodniopomorskim, oferuję dojazd do Klienta. Szczerze zachęcam Cię również do skontaktowania się ze mną mailowo, telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy, dostępny na stronie www.

Kredyty Hipoteczne Honorata Szajner Finansowe Szycie

Zygmunta Chmielewskiego 22A /103
Szczecin, 8581123150 70-028
Polska
Telefon: 508855303
Email: biuro@finansoweszycie.pl
Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pomocy?

Jako doradca kredytowy i finansowy pomogę Tobie uzyskać środki finansowe na dowolny cel na warunkach zdecydowanie korzystniejszych niż tradycyjny kredyt gotówkowy, dopasuje wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości finansowych wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki i indywidualny wariant spłaty.

Wypełnij poniższy formularz wówczas skontaktuje się z Tobą bezpośrednio

    Napisz do nas