Kredyty dla Firm

Podążanie za zmieniającym się rynkiem wymaga od przedsiębiorców ciągłych inwestycji w firmę. Najpopularniejszą formą finansowania inwestycji, poprawy kondycji finansowej firmy czy rozkręcenia biznesu są pożyczki dla firm. Coraz łatwiej dostępne, na różne cele związane z prowadzeniem firmy, na wysokie kwoty i rozłożone na dogodne raty. Wybór nie jest łatwy, ale nasi eksperci pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

Przedsiębiorcy mają do wyboru różne formy finansowania działalności gospodarczej. Po pożyczkę mogą pójść nie tylko do banku, ale i firmy pozabankowej bądź do prywatnego inwestora


Kredyty samochodowe i leasing

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kredyt samochodowy lub leasing z przeznaczeniem na zakup różnych pojazdów jak samochód osobowy lub ciężarowy, traktor, motocykl czy skuter.

Posiadamy szeroką ofertę kredytów oraz leasingów,i przedstawimy najlepszą propozycję na zakup wymarzonego auta. Z kredytu można sfinansować zakup nowych jak i używanych samochodów. Przedstawimy Państwu oferty kilku banków, aby można było porównać oferty i zdecydować się na najlepszy kredyt na samochód według Państwa potrzeb.

W wielu przypadkach banki nie wymagają wkładu własnego, opłat wstępnych i zaświadczeń o dochodach, a w przypadku kredytu samochodowego dla firm nie wymagają zaświadczeń z ZUS czy Urzędu Skarbowego.


Kredyt dla Twojej firmy w Szczecinie

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie Szczecina lub terenach pobliskich? Potrzebujesz wsparcia finansowego w swojej firmie? Skontaktuj się ze mną, abym mogła pomóc Ci uzyskać kredyt dla firm, kredyt samochodowy lub leasing. Swoje usługi świadczę w pełni bezpłatnie.

 

W ramach budowania swojego wieloletniego doświadczenia, zgromadziłam ogrom informacji, które obecnie, realnie przekładają się na moje możliwości w uzyskiwaniu najdogodniejszych rozwiązań finansowych dla biznesu.

 

Firmy mogą korzystać z wielu dostępnych ofert finansowych, jak np. pożyczki firmowe czy kredyty dla firm. Uzyskanie dodatkowych środków, pochodzących bezpośrednio z wcześniej wskazanych produktów finansowych, jest coraz lepiej dopasowywane do potrzeb klientów biznesowych. Finansowanie można obecnie uzyskać na wiele celów związanych z prowadzeniem działalności. Przekazana firmie wysoka kwota, często może zostać rozłożona na dogodne i dopasowane raty. W celu uzyskania najkorzystniejszego rozwiązania dla swojej firmy, skontaktuj się ze mną, doradcą kredytowym i  finansowym ze Szczecina.

Więcej informacji uzyskasz na naszym blogu


Z moim wsparciem, uzyskasz również kredyt samochodowy lub leasing. Uzyskanie odpowiednich środków umożliwi Ci dokonanie zakupu pojazdów takich jak: samochód osobowy lub ciężarowy, traktor, motocykl czy skuter. Niejednokrotnie, aby właściwie prowadzić swoją firmę, musisz być mobilny bądź dysponować pojazdami mechanicznymi.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji w zakresie kredytów dla firm, zapraszam Cię do zapoznania się z jednym z moich artykułów:

W celu uzyskania bardziej zindywidualizowanych oraz konkretnych informacji – skontaktuj się ze mną.

Możesz skorzystać z moich usług stacjonarnie, bowiem jestem doradcą finansowym ze Szczecina. Odległość nie jest jednak przeszkodą! Oferuję bowiem dojazd do Klientów. Zapraszam do ustalenia indywidualnego miejsca spotkania, poprzez skorzystanie z dostępnych dróg komunikacji: e-mail, telefon lub formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie internetowej.

Napisz do nas

    © 2022 Finansowe Szycie - Ekspert kredytowy Szczecin - Doradca kredytowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    Witryna używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies.

    Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

    Call Now